(window.Image ? (new Image()) : document.createElement('img')).src = location.protocol + '//vk.com/rtrg?r=cBRTy4Hjr8wLT*6SAXSFHZFu9C8JKt6jihrSk0Te4Te8wMrmAb0x4u1Ns8R4AuI/tJ9pcbwRwF814zZt0mDlrHlQt3R85c6SyTu7laW/suEhtpo8PwUzDrurtETXGrx9GJJqAs2gtCoJIx5BT//RqECHIlE7xWupOFvDQIoFX7w-&pixel_id=1000084286';

🍸10 найпопулярніших коктейлів в світі. Зробіть самі!

🍸10 найпопулярніших коктейлів в світі. Зробіть самі!

Ось 10 найбільш найпопулярніших в 2018 році алкогольних коктейлів:

 

1) Коктейль з віскі.

Розслабляючий old fashion — вічна класика. Для його приготування знадобляться: цукровий кубик, кілька крапель ангостури та содової, кілька кубиків льоду, віскі або бурбон, часточка апельсину та коктейльна вишня.

 

2) Негроні.

Коктейль на основі джину та вермуту. У ньому поєдналися гіркота та солодкість, пристрасть та ненависть. Це досить міцний напій (29-30%), відноситься до аперитиву. Його батьківщина — Італія.

 

3) Віскі сауер.

Для його приготування потрібно кілька кубиків льоду, трохи бурбону, лимонного соку, цукрового сиропу та пару крапель яєчного білка (за бажанням). Прикрашають напій часточками апельсина та коктейльної вишні.

 

4) Дайкири.

Це кубинський алкогольний коктейль. У його склад входить ром, цукор та лайм. У напій іноді додають фруктові соки, наприклад, апельсиновий або полуничний.

 

5) Манхеттен.

Готується на основі житнього віскі та вермуту. Рецепт з’явився в меню барів на початку 1880-х років та до сих пір займає перші рядки в рейтингу найбільш популярних коктейлів. Класифікується як аперитив.

 

6) Мартіні.

Це відомий коктейль-аперитив на основі джину та вермуту. Подається в конусоподібному келиху. Класичний мартіні прикрашають однієї оливкою. Сьогодні під назвою «мартіні» бари пропонують десятки коктейлів з найрізноманітніших рецептів.

 

7) Еспресо мартіні.

Коктейль на основі горілки, кавового лікеру, кави еспресо та цукрового сиропу. Його батьківщина — Англія.

 

8) Маргарита.

Вперше з’явився в Мексиці. Тепер його готують в усіх куточках Землі. У нього простий склад: текіла, апельсиновий лікер, сік лайму та лід. Всі компоненти змішуються в шейкері з льодом, після чого коктейль фільтрується від льоду та м’якоті цитрусових.

 

9) Апероль шприц.

Винахід італійців. Напій має янтарно-помаранчевий відтінок. Йому близько 100 років. У складі тільки три інгредієнти: шампанське, біттер та мінеральна вода. Слабоалкогольний освіжаючий напій з нотками фруктів, легкої цитрусової гіркоти та помірним газуванням.

 

10) Московський мул.

Коктейль на основі горілки, імбирного елю та лайму.

 

Який з цих коктейлів подобається вам найбільше? Чому?

Разместить комментарий

YOUR CAPTCHA HERE