(window.Image ? (new Image()) : document.createElement('img')).src = location.protocol + '//vk.com/rtrg?r=cBRTy4Hjr8wLT*6SAXSFHZFu9C8JKt6jihrSk0Te4Te8wMrmAb0x4u1Ns8R4AuI/tJ9pcbwRwF814zZt0mDlrHlQt3R85c6SyTu7laW/suEhtpo8PwUzDrurtETXGrx9GJJqAs2gtCoJIx5BT//RqECHIlE7xWupOFvDQIoFX7w-&pixel_id=1000084286';

3 поради, як швидко та легко прокинутися😴

3 поради, як швидко та легко прокинутися😴

Порада №1

😴 «Лягайте спати на годину раніше, ніж зазвичай»

Якщо відсьогодні завести собі таку корисну звичку, лягати спати раніше всього на годину, то і пробудження буде набагато легшим, ніж зазвичай. Тим більше, знавці кажуть, що для жінки найкорисніший сон до дванадцятої години ночі та називається він «сон краси», а весь інший час організм просто відпочиває.

.

Порада №2

👑 «Дозвольте собі вранці розкіш»

Наприклад, якщо ви стежите за фігурою, то на сніданок можна собі дозволити будь-яке калорійне блюдо без докорів сумління. Булочку з маслом, тістечко з чаєм, бутерброд з кавою, варення та морозиво — з’їдене на початку дня не впливає на фігуру, цей факт доведений дієтологами.

Психологи кажуть, що на ранок можна завести для себе особливий ритуал, який дозволяє відчути себе трішки щасливішими. Це може бути чашка дорогої ароматної кави, яку ви будете пити вранці, спостерігаючи крізь відчинене вікно за тим, як прокидається місто.

.

Порада №3

🙅🏻 «Ніколи не з’ясовуйте відносини, перед тим як лягаєте спати»

Візьміть собі за правило засипати ні про що не думаючи, тому що вночі, на втомлену голову всі проблеми здаються глобальними, а шансів їх виправити прямо тут та зараз немає і в помині. Відкладіть усі з’ясування наступного дня та просто спокійно засинайте. Психологи радять перед сном мріяти про те, щоб ви хотіли мати у своєму житті.

Разместить комментарий

YOUR CAPTCHA HERE