АКТИВАЦІЯ КАРТКИ ЛОЯЛЬНОСТІ:

⦁ ЗАЙДІТЬ В ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ.

ВВЕДІТЬ НОМЕР КАРТКИ ТА ПАРОЛЬ З ЧЕКУ (ВИДАНОГО ВАМ НА КАСІ РАЗОМ З КАРТКОЮ).
ПІСЛЯ ВХОДУ В ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ. ОБИРАЄМО ПУНКТ МЕНЮ «ПРОФИЛЬ» ТА ВНОСИМО АНКЕТНІ ДАННІ. (ЗІРОЧКАМИ ВІДМІЧЕНІ ОБОВ’ЯЗКОВІ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ ПОЛЯ).

ПІСЛЯ ВВОДУ АНКЕТНИХ ДАНИХ, В КІНЦІ СТОРІНКИ НАТИСНІТЬ КНОПКУ «ЗМІНИТИ».

У СПЛИВАЮЧОМУ ВІКНІ НАТИСНІТЬ КНОПКУ «ОК».

НА ВКАЗАНИЙ ВАМИ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ ПРИЙДЕ SMS ПОВІДОМЛЕННЯ З КОДОМ АКТИВАЦІЇ. КОД ПОТРІБНО ВВЕСТИ В ВІДПОВІДНЕ ПОЛЕ «КОД АКТИВАЦІЇ» ТА НАТИСНІТЬ КНОПКУ «АКТИВУВАТИ».

ВІТАЄМО, ВАША КАРТКА АКТИВОВАНА!

*Як що Ви забули, чи загубили пароль, зверніться за формою звернення та на Вашу почтову скриньку буде надіслано новий пароль.
*Як що Вам не прийшло SMS повідомлення зверніться до адміністрації магазину або заповніть форму звернення.
* Внесенням особистих даних в Особистий кабінет або надання їх касиру, Ви погоджуєтесь отримувати інформацію (рекламу), у т.ч. про товари та послуги, про рекламні акції, про персональні пропозиції, подарунки та призи, через будь-які вказані в листівці канали зв’язку. Також цим ви надаєте згоду оператору програми лояльності
Я ВІРЮ В ЧУДО:
1) Здійснювати обробку всіх ваших персональних даних, вказаних в Особистому кабінеті або наданих касиру з метою аналізу ваших покупок, їх суми, способів і засобів оплати, з метою, пов’язаною з можливістю надання вам інформації (реклами), у т.ч. про товари та послуги, акції, персональні пропозиції, котрі можуть потенційно нести для вас інтерес, а також з метою збору та обробки статистичної інформації та проведенні маркетингових досліджень/
2) Доручати обробку всіх персональних даних іншим особам будь-яким засобом з вищесказаною метою. Згода на обробку персональних даних надається терміном на 50 років.