(window.Image ? (new Image()) : document.createElement('img')).src = location.protocol + '//vk.com/rtrg?r=cBRTy4Hjr8wLT*6SAXSFHZFu9C8JKt6jihrSk0Te4Te8wMrmAb0x4u1Ns8R4AuI/tJ9pcbwRwF814zZt0mDlrHlQt3R85c6SyTu7laW/suEhtpo8PwUzDrurtETXGrx9GJJqAs2gtCoJIx5BT//RqECHIlE7xWupOFvDQIoFX7w-&pixel_id=1000084286';

📽ТОП-6 найкращих фільмів для сімейного перегляду з дітьми!👧

📽ТОП-6 найкращих фільмів для сімейного перегляду з дітьми!👧

Вибір фільму для сімейного перегляду на вечір — непросте завдання.

Спільні перегляди кіно стали рідкістю? У дитинстві ще зрозуміло, що включати малюку, а ось він трохи подорослішав та хоч сімейний консиліум скликай. Що сподобається і дитині і вам?

Кіно про кислотно-зелених супергероїв не може дивитися батько, а пронизливі кадри пострадянських мелодрам, які завжди так подобалися татові та мамі, змушують молодшого ховатися за планшетом. Де шукати спільні кіноінтереси? Для початку треба купити снеків у Чудо Маркет, а потім вибрати фільм з цієї добірки.

Чудо (2017)

Хоча в Августа Пулмана особлива ситуація — рідкісне генетичне захворювання — його історія здасться близькою всім дітям. Вона про дружбу, про самосприйняття, про те, хто нам здається своїм, а хто — чужим, про красу — всередині та зовні.

Моторошно голосно і несамовито близько (2011)

Герой Тома Хенкса гине під час теракту 11 вересня, а його син, що страждає синдромом Аспергера, намагається з’ясувати, що за ключ залишив йому батько. Нехай деякі критики вважають цю історію занадто повчальною та слізливою, але вона хороша тим, що показує шляхи позбавлення від страхів, ті шляхи, за якими треба пройти, щоб подорослішати та відкрити перед собою нові двері. З ключем або без нього.

Шоу Трумана (1998)

Тизер для дитини: це практично прообраз «Миру дикого заходу», тільки двадцятирічної давності. Головний герой Труман — учасник телешоу, про який він і не підозрює, думаючи, що проживає цілком буденне життя. Відмінний фільм та привід, щоб поговорити з дитиною про багатьох етичних проблемах, які ставить перед нами епоха інтернету з її прозорістю, відеокамерами та звичкою викладати своє життя в мережу.

Біллі Еліотт (2000)

Біллі 11 років, він росте в шахтарській сім’ї та мріє про балет. Драма, яка в однаковому ступені виявиться корисною дорослим та дітям, хоча б трохи замислюються про самовизначення. У ній безліч сильних аргументів, щоб з’ясувати, наскільки вирішальними для нас виявляються фактори «тато проти» або «мама записала мене на економічний».

Парк юрського періоду (1993)

Саме зараз, коли Ілон Маск погодився попрацювати над реальним парком Юрського періоду, є резони переглянути стару версію фільму. Радіючи класичного екшену Спілберга, батько та дитина можуть зважити про науку: клонування, розшифровці ДНК та про дивовижні експерименти, результати яких неминуче прибирає індустрія розваг. Окремий бонус — динозаври всіх сортів!

Едвард Руки-ножиці (1990)

Готична казка Тіма Бертона потішить естетичні почуття батьків та одночасно буде, всупереч похмурій тональності або завдяки їй, близька дітям. Головний герой фільму — типовий підліток: у нього ранима душа та криві руки, тобто рук взагалі немає, а є ножиці. Такий ніжний кіборг, якого треба зрозуміти та полюбити. Як власне і дитину, яка дорослішає, та яка знову все зробила не так…

Разместить комментарий

YOUR CAPTCHA HERE